SIA "Cēres rezidence"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 749 920 | 652 628 | 650 420 | 647 412 | 649 328 | 648 972 | 646 087 | 645 642 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 749 920 | 652 628 | 650 420 | 647 412 | 649 328 | 648 972 | 646 087 | 645 642 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 670 600 | 688 194 | 712 447 | 728 833 | 731 864 | 17 391 | 11 303 |
| Ilgtermiņa saistības | 750 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 757 974 | 796 150 |
| Saistības kopā | 750 000 | 670 600 | 688 194 | 712 447 | 728 833 | 731 864 | 775 365 | 807 453 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -82 | -21 892 | -19 801 | -27 261 | -14 470 | -3387 | -46 386 | -32 533 |
| Pašu kapitāls kopā | -80 | -17 972 | -37 774 | -65 035 | -79 505 | -82 892 | -129 278 | -161 811 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7290 | 22 980 | 29 710 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -82 | -843 | -2583 | -9980 | -3810 | -1098 | -9080 | 5501 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -82 | -20 454 | -18 888 | -26 348 | -13 557 | -1395 | -46 386 | -32 379 |
| Pārskata gada peļņa | -82 | -21 892 | -19 801 | -27 261 | -14 470 | -3387 | -46 386 | -32 533 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Cēres rezidence"
Pārskats
SIA "Cēres rezidence" (reģ. nr. 40203089832) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Voleru iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 29 710 €, par 29,3% vairāk nekā gadu iepriekš (22 980 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 32 533 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (8). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 710 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-161 811 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.