Skin Story SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3645 | 2480 | 1747 | 1425 | 0 | 0 | 0 | 34 135 | 35 436 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3645 | 2480 | 1747 | 1425 | 0 | 0 | 0 | 34 135 | 35 436 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 905 | 3557 | 5362 | 5045 | 3713 | 1360 | 1410 | 29 463 | 24 195 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1300 | 0 |
| Saistības kopā | 905 | 3557 | 5362 | 5045 | 3713 | 1360 | 1410 | 30 763 | 24 195 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -60 | -3817 | -2538 | -5 | -93 | 2353 | -50 | 4782 | 7869 |
| Pašu kapitāls kopā | 2740 | -1077 | -3615 | -3620 | -3713 | -1360 | -1410 | 3372 | 11 241 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 14 320 | 9548 | 729 | 0 | 0 | 0 | 21 001 | 12 790 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -60 | -3817 | -2538 | -5 | -43 | 2403 | 0 | 4919 | 7919 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -60 | -3817 | -2538 | -5 | -43 | 2403 | 0 | 4782 | 7919 |
| Pārskata gada peļņa | -60 | -3817 | -2538 | -5 | -93 | 2353 | -50 | 4782 | 7869 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Skin Story SIA
Pārskats
Skin Story SIA (reģ. nr. 40203110979) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 83 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 12 790 €, par 39,1% mazāk nekā gadu iepriekš (21 001 €). 2025. gada peļņa bija 7869 € (61,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 790 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 35 436 € un pašu kapitāls 11 241 € (31,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.