SIA "V Investment"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 102 675 | 99 000 | 99 864 | 72 274 | 26 819 | 2297 | 5217 | 109 250 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 535 | 46 879 | 46 467 | 79 052 | 185 471 | 263 211 | 310 103 | 257 292 |
| Aktīvi kopā | 149 210 | 145 879 | 146 331 | 151 326 | 212 290 | 265 508 | 315 320 | 366 542 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 2626 | 3835 | 60 940 | 113 600 | 132 657 | 192 558 |
| Ilgtermiņa saistības | 3080 | 752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3080 | 752 | 2626 | 3835 | 60 940 | 113 600 | 132 657 | 192 558 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 870 | -1003 | -1421 | 3787 | 3858 | 558 | 30 754 | -8679 |
| Pašu kapitāls kopā | 146 130 | 145 127 | 143 705 | 147 491 | 151 350 | 151 908 | 182 663 | 173 984 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 6958 | 6000 | 0 | 1200 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 870 | -1242 | -1918 | 2120 | 3662 | -1462 | -1103 | -21 017 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 870 | -1003 | -1421 | 3787 | 3858 | 558 | 30 754 | -8629 |
| Pārskata gada peļņa | -13 870 | -1003 | -1421 | 3787 | 3858 | 558 | 30 754 | -8679 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Mammola" — 20%
Kopsavilkums: SIA "V Investment"
Pārskats
SIA "V Investment" (reģ. nr. 40203115938) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Daugavgrīvas iela 93.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8679 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 366 542 € un pašu kapitāls 173 984 € (47,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.