SIA "V62"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1416 | 19 477 | 16 192 | 18 471 | 99 173 | 22 436 | 30 751 | 94 042 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2526 | 2477 | 10 068 | 8536 | 18 986 | 75 884 | 54 354 | 19 819 |
| Aktīvi kopā | 3942 | 21 954 | 26 260 | 27 007 | 118 159 | 98 320 | 85 105 | 113 861 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 9858 | 15 167 | 16 864 | 16 692 | 43 014 | 8257 | 2965 | 15 907 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9858 | 15 167 | 16 864 | 16 692 | 43 014 | 8257 | 2965 | 15 907 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8716 | 12 703 | 2609 | 919 | 64 829 | 14 918 | -7923 | 15 814 |
| Pašu kapitāls kopā | -5916 | 6787 | 9396 | 10 315 | 75 145 | 90 063 | 82 140 | 97 954 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 4250 | 38 489 | 96 559 | 150 521 | 678 993 | 204 433 | 204 126 | 169 221 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8716 | 12 703 | 2609 | 919 | 64 979 | 15 248 | -7431 | 16 283 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8716 | 12 703 | 2609 | 919 | 64 829 | 14 918 | -7923 | 15 814 |
| Pārskata gada peļņa | -8716 | 12 703 | 2609 | 919 | 64 829 | 14 918 | -7923 | 15 814 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "V62"
Pārskats
SIA "V62" (reģ. nr. 40203119944) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Viktorijas iela 62.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 169 221 €, par 17,1% mazāk nekā gadu iepriekš (204 126 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 69,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 814 € (9,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 844 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 113 861 € un pašu kapitāls 97 954 € (86,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.