SIA "Straupes narkologu centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4004 | 8270 | 5234 | 3334 | 11 071 | 6110 | 10 411 | 10 545 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1487 | 843 | 1716 | 1036 | 355 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5491 | 9113 | 6950 | 4370 | 11 426 | 6110 | 10 411 | 10 545 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 6045 | 8379 | 4284 | 1745 | 7011 | 3008 | 2587 | 2599 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6045 | 8379 | 4284 | 1745 | 7011 | 3008 | 2587 | 2599 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3354 | 1288 | 1932 | -41 | 1790 | -1313 | 4723 | 122 |
| Pašu kapitāls kopā | -554 | 734 | 2666 | 2625 | 4415 | 3102 | 7824 | 7946 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 18 665 | 38 638 | 39 205 | 37 737 | 47 220 | 44 155 | 53 785 | 46 480 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3354 | 1288 | 1932 | -41 | 1790 | -1313 | 4723 | 122 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3354 | 1288 | 1932 | -41 | 1790 | -1313 | 4723 | 122 |
| Pārskata gada peļņa | -3354 | 1288 | 1932 | -41 | 1790 | -1313 | 4723 | 122 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Straupes narkologu centrs"
Pārskats
SIA "Straupes narkologu centrs" (reģ. nr. 40203120712) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Ievu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 480 €, par 13,6% mazāk nekā gadu iepriekš (53 785 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 122 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 493 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 545 € un pašu kapitāls 7946 € (75,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (46%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.