SIA "Baltic Build Supplies"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 870 | 28 494 | 19 785 | 16 974 | 29 651 | 156 611 | 48 848 | 183 182 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2885 | 2903 | 7776 | 5710 | 73 626 | 1857 | 142 102 | 181 551 |
| Aktīvi kopā | 25 755 | 31 397 | 27 561 | 22 684 | 103 277 | 158 468 | 190 950 | 364 733 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 2716 | 613 | 1454 | 2062 | 90 122 | 66 002 | 75 957 | 76 482 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2716 | 613 | 1454 | 2062 | 90 122 | 66 002 | 75 957 | 76 482 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 039 | 7745 | -4677 | -5485 | -7467 | 79 312 | 22 527 | 173 258 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 039 | 30 784 | 26 107 | 20 622 | 13 155 | 92 466 | 114 993 | 288 251 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 125 110 | 87 356 | 860 | 1407 | 0 | 228 926 | 157 025 | 466 529 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 039 | 7745 | -4627 | -6570 | -7467 | 79 312 | 22 985 | 175 280 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 039 | 7745 | -4627 | -5435 | -7467 | 79 312 | 22 527 | 173 258 |
| Pārskata gada peļņa | 20 039 | 7745 | -4677 | -5485 | -7467 | 79 312 | 22 527 | 173 258 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Baltic Build Supplies"
Pārskats
SIA "Baltic Build Supplies" (reģ. nr. 40203122874) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Žagatu iela 20A - 108.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 466 529 €, par 197% vairāk nekā gadu iepriekš (157 025 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 173 258 € (37,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 233 265 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 364 733 € un pašu kapitāls 288 251 € (79,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.