SIA McCleanAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 122 | 6813 | 7265 | 2194 | 6020 | 9260 | 8325 | 9278 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 702 | 31 917 | 25 066 | 24 881 | 19 000 | 17 199 | 10 560 | 6584 |
| Aktīvi kopā | 30 824 | 38 730 | 32 331 | 27 075 | 25 020 | 26 459 | 18 885 | 15 862 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 282 | 6682 | 7065 | 5295 | 6177 | 4946 | 8855 | 5031 |
| Ilgtermiņa saistības | 25 385 | 50 884 | 44 030 | 40 200 | 33 500 | 34 520 | 10 025 | 8025 |
| Saistības kopā | 49 667 | 57 566 | 51 095 | 45 495 | 39 677 | 39 466 | 18 880 | 13 056 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 643 | 7 | 72 | 344 | 3763 | 1650 | 13 012 | 2801 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 843 | -18 836 | -18 764 | -18 420 | -14 657 | -13 007 | 5 | 2806 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 3943 | 35 649 | 38 757 | 36 062 | 35 327 | 38 048 | 48 596 | 49 520 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -21 363 | 1117 | 870 | 861 | 4267 | 1910 | 13 012 | 2801 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 643 | 7 | 72 | 344 | 3763 | 1650 | 13 012 | 2801 |
| Pārskata gada peļņa | -21 643 | 7 | 72 | 344 | 3763 | 1650 | 13 012 | 2801 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA McClean
Pārskats
SIA McClean (reģ. nr. 40203130496) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Pulkveža Brieža iela 111C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 520 €, par 1,9% vairāk nekā gadu iepriekš (48 596 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 43,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 2801 € (5,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 760 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 862 € un pašu kapitāls 2806 € (17,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.