ZETA INDUSTRY SIAAktīvs

40203137013Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

638 226 €+27,2%
Apgrozījums 2025
+40,7%
Vidējais pieaugums gadā 2018–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.20182019202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.20182019202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
20182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā44 21416 06848 04371 814161 88892 386139 949213 273
Pamatlīdzekļi kopā0000033 72358 57759 332
Aktīvi kopā44 21416 06848 04371 814161 888126 109198 526272 605
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības21 50914 31021 66844 984124 360109 450115 17641 195
Ilgtermiņa saistības00000000
Saistības kopā21 50914 31021 66844 984124 360109 450115 17641 195
Pamatkapitāls————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————
Pārskata gada peļņa19 905-20 94724 61745510 698-20 86966 692148 060
Pašu kapitāls kopā22 705175826 37526 83037 52816 65983 350231 410
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums58 32321 875163 935198 285370 527373 193501 887638 226
Saimnieciskās darbības peļņa19 905-20 94724 61745510 698-20 86966 692148 060
Peļņa pirms nodokļiem19 905-20 94724 61745510 698-20 86966 692148 060
Pārskata gada peļņa19 905-20 94724 61745510 698-20 86966 692148 060
Darbaspēka izmaksas————————
Nolietojums————————
Citi rādītāji
Darbinieki11222222
Aprēķinātā dividende—0000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

40%40%20%85%ZETA INDUSTRY SIA1Seilis ArtūrsSIA "AZ Holdings"1Augstkalns Edgars5Zeile Arvis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: ZETA INDUSTRY SIA

Pārskats

ZETA INDUSTRY SIA (reģ. nr. 40203137013) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 74A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 638 226 €, par 27,2% vairāk nekā gadu iepriekš (501 887 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 40,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 148 060 € (23,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 319 113 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 272 605 € un pašu kapitāls 231 410 € (84,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.