SIA Face2FaceAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9965 | 12 959 | 8366 | 9576 | 14 833 | 18 324 | 5207 | 4699 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 581 | 17 173 | 14 730 | 12 113 | 58 382 | 53 161 | 36 166 | 22 407 |
| Aktīvi kopā | 33 546 | 30 132 | 23 096 | 21 689 | 73 215 | 71 485 | 41 373 | 27 106 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 3975 | 8564 | 7637 | 8468 | 34 902 | 43 914 | 37 085 | 29 174 |
| Ilgtermiņa saistības | 35 050 | 31 550 | 29 150 | 17 850 | 40 009 | 8575 | 4300 | 24 560 |
| Saistības kopā | 39 025 | 40 114 | 36 787 | 26 318 | 74 911 | 52 489 | 41 385 | 53 734 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8279 | -4503 | -3709 | 9062 | 3075 | 20 692 | -19 269 | -26 616 |
| Pašu kapitāls kopā | -5479 | -9982 | -13 691 | -4629 | -1696 | 18 996 | -12 | -26 628 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 6317 | 50 547 | 56 819 | 28 750 | 104 127 | 165 766 | 127 712 | 112 930 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8160 | -4563 | -3645 | -16 793 | 3536 | 25 999 | -16 094 | -26 229 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8277 | -4482 | -3709 | 9062 | 3075 | 20 692 | -19 269 | -26 616 |
| Pārskata gada peļņa | -8279 | -4503 | -3709 | 9062 | 3075 | 20 692 | -19 269 | -26 616 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 3 | 8 | 10 | 8 | 7 | 7 | 6 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Face2Face
Pārskats
SIA Face2Face (reģ. nr. 40203137193) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 180.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 112 930 €, par 11,6% mazāk nekā gadu iepriekš (127 712 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 51,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 616 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 548 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-26 628 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.