Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 40 545 | 40 310 | 25 236 | 25 388 | 28 384 | 25 672 | 24 779 | 23 911 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 40 545 | 40 310 | 25 236 | 25 388 | 28 384 | 25 672 | 24 779 | 23 911 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 3002 | 531 | 1 | 51 | 332 | 601 | 856 | 1020 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3002 | 531 | 1 | 51 | 332 | 601 | 856 | 1020 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 743 | 2236 | -14 544 | 102 | 2715 | -2981 | -1148 | -1032 |
| Pašu kapitāls kopā | 37 543 | 39 779 | 25 235 | 25 337 | 28 052 | 25 071 | 23 923 | 22 891 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 119 594 | 61 532 | 836 | 1070 | 4284 | 100 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 34 743 | 2236 | -14 544 | 152 | 2765 | -2981 | -1098 | -982 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 34 743 | 2236 | -14 544 | 152 | 2765 | -2981 | -1098 | -982 |
| Pārskata gada peļņa | 34 743 | 2236 | -14 544 | 102 | 2715 | -2981 | -1148 | -1032 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "AUTOSTIL" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" (reģ. nr. 40203139298) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Klinšu iela 31 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1032 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 23 911 € un pašu kapitāls 22 891 € (95,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.