Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KamTra"Aktīvs

40203141803Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

0 €-100,0%
Apgrozījums 2024
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2018201920202021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2018201920202021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
2018201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā16 24610 4843253157823 87130 23228 025
Pamatlīdzekļi kopā044 28433 79423 30420 26500
Aktīvi kopā16 24654 76837 04724 88244 13630 23228 025
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības432056 35754 72955 24128 83547 33747 416
Ilgtermiņa saistības0000000
Saistības kopā432056 35754 72955 24128 83547 33747 416
Pamatkapitāls———————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————
Pārskata gada peļņa-2074-13 515-16 093-12 67724 054-10 790-2286
Pašu kapitāls kopā11 926-1589-17 682-30 35915 301-17 105-19 391
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums472058 65539 80025 26648 72910 5000
Saimnieciskās darbības peļņa-2074-13 346-15 974-12 67724 054-10 790-679
Peļņa pirms nodokļiem-2074-13 515-16 093-12 67724 054-10 790-2286
Pārskata gada peļņa-2074-13 515-16 093-12 67724 054-10 790-2286
Darbaspēka izmaksas———————
Nolietojums———————
Citi rādītāji
Darbinieki3211111
Aprēķinātā dividende—000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
70%30%Sabiedrība ar ierobež…Hamidov AfganAllahverdiyev Adalat
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KamTra"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KamTra" (reģ. nr. 40203141803) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vaidavas iela 7 - 25.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2286 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1.

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-19 391 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.