Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SKYDANCER"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2608 | 4535 | 4831 | 8518 | 14 786 | 13 948 | 5664 | 5030 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2608 | 4535 | 4831 | 8518 | 14 786 | 13 948 | 5664 | 5030 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 2332 | 2622 | 8428 | 8296 | 9905 | 9600 | 16 132 | 15 020 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2332 | 2622 | 8428 | 8296 | 9905 | 9600 | 16 132 | 15 020 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 276 | 1637 | -5510 | 3819 | 4659 | -533 | -15 656 | 478 |
| Pašu kapitāls kopā | 276 | 1913 | -3597 | 222 | 4881 | 4348 | -10 468 | -9990 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 12 726 | 31 904 | 27 108 | 31 515 | 47 269 | 24 743 | 31 245 | 42 018 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 279 | 1645 | -5484 | 3819 | 4659 | -533 | -15 656 | 478 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 277 | 1639 | -5510 | 3819 | 4659 | -533 | -15 656 | 478 |
| Pārskata gada peļņa | 276 | 1637 | -5510 | 3819 | 4659 | -533 | -15 656 | 478 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SKYDANCER"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SKYDANCER" (reģ. nr. 40203144439) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Trenči, "Trenču Ozoli 2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 018 €, par 34,5% vairāk nekā gadu iepriekš (31 245 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 478 € (1,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 009 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-9990 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.