SIA "Straujas 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 102 642 | 31 658 | 36 268 | 39 067 | 33 413 | 44 903 | 33 869 | 62 720 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 700 | 169 528 | 170 058 | 172 451 | 172 388 | 181 997 | 178 471 | 175 702 |
| Aktīvi kopā | 150 342 | 201 186 | 206 326 | 211 518 | 205 801 | 226 900 | 212 340 | 238 422 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 492 | 2941 | 5975 | 36 106 | 36 630 | 29 584 | 13 526 | 35 662 |
| Ilgtermiņa saistības | 103 293 | 157 893 | 162 393 | 156 383 | 138 183 | 122 118 | 107 433 | 85 983 |
| Saistības kopā | 103 785 | 160 834 | 168 368 | 192 489 | 174 813 | 151 702 | 120 959 | 121 645 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1143 | -6205 | -2394 | -18 929 | 11 959 | 44 210 | 16 183 | 25 397 |
| Pašu kapitāls kopā | 46 557 | 40 352 | 37 958 | 19 029 | 30 988 | 75 198 | 91 381 | 116 777 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 7059 | 19 835 | 51 701 | 70 380 | 43 976 | 50 631 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1143 | -6205 | -2376 | -18 885 | 12 029 | 44 224 | 16 185 | 25 482 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1143 | -6205 | -2394 | -18 929 | 11 959 | 44 210 | 16 183 | 25 397 |
| Pārskata gada peļņa | -1143 | -6205 | -2394 | -18 929 | 11 959 | 44 210 | 16 183 | 25 397 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Straujas 1"
Pārskats
SIA "Straujas 1" (reģ. nr. 40203149421) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Brīvnieku iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 50 631 €, par 15,1% vairāk nekā gadu iepriekš (43 976 €). 2025. gada peļņa bija 25 397 € (50,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 316 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 238 422 € un pašu kapitāls 116 777 € (49,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.