SIA "EN Komanda"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7888 | 20 493 | 33 176 | 13 356 | 0 | 158 | 51 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 1935 | 1823 | 904 | 98 | 0 |
| Aktīvi kopā | 7888 | 20 493 | 35 111 | 15 179 | 904 | 256 | 51 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 8558 | 13 648 | 4606 | 2009 | 314 | 364 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 50 | 8558 | 13 648 | 4606 | 2009 | 314 | 364 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7837 | 1298 | 9528 | -10 891 | -11 678 | 1046 | -255 |
| Pašu kapitāls kopā | 7838 | 11 935 | 21 463 | 10 573 | -1105 | -58 | -313 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 8905 | 33 950 | 232 474 | 81 655 | 14 959 | 2560 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7887 | 1298 | 9528 | -10 871 | -11 640 | 1046 | -205 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7887 | 1298 | 9528 | -10 871 | -11 640 | 1046 | -205 |
| Pārskata gada peļņa | 7837 | 1298 | 9528 | -10 891 | -11 678 | 1046 | -255 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Taste maker" SIA — 2 kopīgas personas
- "Daugavgrīvas jahtklubs"
- Biedrība "Mēs - Bukultiem"
Kopsavilkums: SIA "EN Komanda"
Pārskats
SIA "EN Komanda" (reģ. nr. 40203160151) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Flotes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 255 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-313 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.