SIA "GC Faminvest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 184 573 | 223 834 | 194 953 | 131 758 | 198 784 | 193 982 | 321 374 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 775 |
| Aktīvi kopā | 184 573 | 223 834 | 194 953 | 131 758 | 198 784 | 193 982 | 322 149 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 81 421 | 30 141 | 141 | 6380 | 1826 | 21 508 | 101 832 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 810 939 |
| Saistības kopā | 81 421 | 30 141 | 141 | 6380 | 1826 | 21 508 | 1 912 771 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 100 352 | 90 541 | 1119 | 9971 | 71 580 | 120 710 | 213 013 |
| Pašu kapitāls kopā | 103 152 | 193 693 | 194 812 | 125 378 | 196 958 | 172 474 | -1 590 622 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 101 000 | 9300 | 0 | 9950 | 75 600 | 166 425 | 228 441 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 100 352 | 2981 | 1169 | 9971 | 71 580 | 116 504 | 210 579 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 100 352 | 90 591 | 1169 | 9971 | 71 580 | 125 710 | 213 013 |
| Pārskata gada peļņa | 100 352 | 90 541 | 1119 | 9971 | 71 580 | 120 710 | 213 013 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 79 405 | 0 | 145 194 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "GC Faminvest"
Pārskats
SIA "GC Faminvest" (reģ. nr. 40203162951) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Antonijas iela 22 - 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 228 441 €, par 37,3% vairāk nekā gadu iepriekš (166 425 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 213 013 € (93,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 228 441 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 590 622 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.