SIA "Smiles"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6289 | 6211 | 7907 | 7721 | 6670 | 6574 | 6582 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6289 | 6211 | 7907 | 7721 | 6670 | 6574 | 6582 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 5615 | 5676 | 7177 | 10 954 | 11 042 | 11 555 | 10 712 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5615 | 5676 | 7177 | 10 954 | 11 042 | 11 555 | 10 712 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2126 | -139 | 194 | -3963 | -1139 | -609 | 852 |
| Pašu kapitāls kopā | 674 | 535 | 730 | -3233 | -4372 | -4981 | -4130 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 196 | 3423 | 4008 | 1464 | 42 | 941 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2076 | -89 | 244 | -3867 | -1048 | -524 | 907 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2076 | -89 | 244 | -3913 | -1089 | -559 | 902 |
| Pārskata gada peļņa | -2126 | -139 | 194 | -3963 | -1139 | -609 | 852 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Smiles"
Pārskats
SIA "Smiles" (reģ. nr. 40203163035) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viršu iela 1 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 941 €, par 2140% vairāk nekā gadu iepriekš (42 €). 2025. gada peļņa bija 852 € (90,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-4130 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.