SIA "Prosign factory RIGA"Aktīvs

40203164929Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

162 519 €+19,5%
Apgrozījums 2024
+23,9%
Vidējais pieaugums gadā 2019–2024
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.201920202021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.201920202021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā5812839412816 66938 96032 837
Pamatlīdzekļi kopā12 68922 45225 92719 08112 2355359
Aktīvi kopā13 27025 29130 05535 75051 19538 196
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības10 95422 67224 62131 18651 40439 780
Ilgtermiņa saistības000000
Saistības kopā10 95422 67224 62131 18651 40439 780
Pamatkapitāls——————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————
Pārskata gada peļņa23063032815-870-4773-1375
Pašu kapitāls kopā2316261954344564-209-1584
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums55 64627 92929 820109 504136 010162 519
Saimnieciskās darbības peļņa23063032815-870-4773-1375
EBITDA23063032815-870-4773-1375
Peļņa pirms nodokļiem23063032815-870-4773-1375
Pārskata gada peļņa23063032815-870-4773-1375
Darbaspēka izmaksas000000
Nolietojums000000
Citi rādītāji
Darbinieki111145
Aprēķinātā dividende—00000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "Prosign factory …2Kutepovs Igors
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "Prosign factory RIGA"

Pārskats

SIA "Prosign factory RIGA" (reģ. nr. 40203164929) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lēdurgas iela 3 k-2.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 162 519 €, par 19,5% vairāk nekā gadu iepriekš (136 010 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1375 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 504 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1584 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.