SIA Wood is GoodAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 383 | 93 358 | 105 748 | 119 901 | 120 677 | 27 859 | 346 | 3907 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 20 383 | 93 358 | 105 748 | 119 901 | 120 677 | 27 859 | 346 | 3907 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 435 | 79 092 | 77 284 | 73 527 | 56 297 | 18 345 | 0 | 3250 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 435 | 79 092 | 77 284 | 73 527 | 56 297 | 18 345 | 0 | 3250 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2148 | 9318 | 14 198 | 17 910 | 18 006 | -54 866 | -9168 | 311 |
| Pašu kapitāls kopā | 4948 | 14 266 | 28 464 | 46 374 | 64 380 | 9514 | 346 | 657 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 116 100 | 576 308 | 1 118 141 | 1 877 457 | 1 858 302 | 608 610 | 65 507 | 3450 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2148 | 9318 | 14 198 | 17 910 | 18 006 | -54 866 | -9168 | 361 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2148 | 9318 | 14 198 | 17 910 | 18 006 | -54 866 | -9168 | 361 |
| Pārskata gada peļņa | 2148 | 9318 | 14 198 | 17 910 | 18 006 | -54 866 | -9168 | 311 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Wood is Good
Pārskats
SIA Wood is Good (reģ. nr. 40203168193) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Veselavas pag., "Mežgaiļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3450 €, par 94,7% mazāk nekā gadu iepriekš (65 507 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 39,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 311 € (9,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3907 € un pašu kapitāls 657 € (16,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.