SIA Darvis CoAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 610 | 209 | 2119 | 25 683 | 37 476 | 54 868 | 17 060 | 48 577 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 490 | 4137 | 5311 | 11 502 | 14 003 |
| Aktīvi kopā | 10 610 | 209 | 2119 | 26 173 | 41 613 | 60 179 | 28 562 | 62 580 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 1239 | 3383 | 12 908 | 53 305 | 36 230 | 17 274 |
| Ilgtermiņa saistības | 3956 | 1102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3956 | 1102 | 1239 | 3383 | 12 908 | 53 305 | 36 230 | 17 274 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6644 | -7547 | -1017 | 21 910 | 5915 | -21 831 | -14 542 | 52 974 |
| Pašu kapitāls kopā | 6654 | -893 | 880 | 22 790 | 28 705 | 6874 | -7668 | 45 306 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 11 265 | 14 684 | 26 181 | 66 710 | 97 296 | 64 086 | 84 725 | 167 260 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6644 | -7547 | -1017 | 21 910 | 5954 | -22 831 | -14 525 | 58 274 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6644 | -7547 | -1017 | 21 910 | 5915 | -21 831 | -14 542 | 52 974 |
| Pārskata gada peļņa | 6644 | -7547 | -1017 | 21 910 | 5915 | -21 831 | -14 542 | 52 974 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Darvis Co
Pārskats
SIA Darvis Co (reģ. nr. 40203168206) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dandāles iela 2 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 167 260 €, par 97,4% vairāk nekā gadu iepriekš (84 725 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 47,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 52 974 € (31,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 55 753 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 62 580 € un pašu kapitāls 45 306 € (72,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.