SIA "FORLIFT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 563 | 2843 | 953 | 282 | 333 | 274 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2990 | 2107 | 915 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 563 | 5833 | 3060 | 1197 | 333 | 274 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 681 | 5386 | 5921 | 6312 | 6647 | 6728 | 6839 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 681 | 5386 | 5921 | 6312 | 6647 | 6728 | 6839 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -618 | 565 | -3308 | -2253 | -1199 | -140 | -385 |
| Pašu kapitāls kopā | -118 | 447 | -2861 | -5115 | -6314 | -6454 | -6839 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 11 277 | 4276 | 415 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -618 | 565 | -3308 | -2203 | -1149 | -90 | -335 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -618 | 565 | -3308 | -2203 | -1149 | -90 | -335 |
| Pārskata gada peļņa | -618 | 565 | -3308 | -2253 | -1199 | -140 | -385 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FORLIFT"
Pārskats
SIA "FORLIFT" (reģ. nr. 40203168649) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jaunciema gatve 195A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 385 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-6839 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.