198 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 403 | 9143 | 10 008 | 6007 | 52 205 | 68 033 | 27 291 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 119 819 | 112 262 | 104 707 | 100 291 | 93 535 | 128 368 | 124 882 |
| Aktīvi kopā | 136 222 | 121 405 | 114 715 | 106 298 | 145 740 | 196 401 | 152 173 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 441 | 587 | 876 | 558 | 609 | 11 865 | 1629 |
| Ilgtermiņa saistības | 140 000 | 133 300 | 133 300 | 133 300 | 133 300 | 123 300 | 85 550 |
| Saistības kopā | 140 441 | 133 887 | 134 176 | 133 858 | 133 909 | 135 165 | 87 179 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7019 | -8263 | -6979 | -8099 | -11 009 | 49 405 | 3758 |
| Pašu kapitāls kopā | -4219 | -12 482 | -19 461 | -27 560 | 11 831 | 61 236 | 64 994 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 2140 | 3900 | 3600 | 3300 | 72 600 | 43 495 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6969 | -8213 | -6929 | -8049 | -10 959 | 46 256 | 502 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6969 | -8213 | -6929 | -8049 | -10 959 | 49 455 | 3758 |
| Pārskata gada peļņa | -7019 | -8263 | -6979 | -8099 | -11 009 | 49 405 | 3758 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: 198 SIA
Pārskats
198 SIA (reģ. nr. 40203183949) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Zaķumuiža, Ozolkalna iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 43 495 €, par 40,1% mazāk nekā gadu iepriekš (72 600 €). 2025. gada peļņa bija 3758 € (8,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 495 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 152 173 € un pašu kapitāls 64 994 € (42,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (63,2%): Iris Spain Properties SL.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.