Etkins Performance SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1516 | 652 | 1068 | 823 | 626 | 973 | 4015 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 806 | 465 | 1903 | 1650 | 1109 |
| Aktīvi kopā | 1516 | 652 | 1874 | 1288 | 2529 | 2623 | 5124 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 3192 | 626 | 4624 | 6869 | 12 761 | 14 586 | 17 738 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3192 | 626 | 4624 | 6869 | 12 761 | 14 586 | 17 738 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1776 | 1702 | -2777 | -2831 | -4651 | -1731 | -651 |
| Pašu kapitāls kopā | -1676 | 26 | -2750 | -5581 | -10 232 | -11 963 | -12 614 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 13 542 | 6751 | 3779 | 3252 | 3370 | 4019 | 7162 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1776 | 1702 | -2777 | -2831 | -4651 | -1731 | -651 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1776 | 1702 | -2777 | -2831 | -4651 | -1731 | -651 |
| Pārskata gada peļņa | -1776 | 1702 | -2777 | -2831 | -4651 | -1731 | -651 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Etkins Performance SIA
Pārskats
Etkins Performance SIA (reģ. nr. 40203190457) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Laboratorijas iela 4 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7162 €, par 78,2% vairāk nekā gadu iepriekš (4019 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 651 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3581 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 614 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.