Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kombucha Factory"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 804 | 1103 | 6376 | 9390 | 22 155 | 21 743 | 30 846 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1401 | 7340 | 11 072 | 21 358 | 16 149 | 24 733 |
| Aktīvi kopā | 804 | 2504 | 13 716 | 20 462 | 43 513 | 37 892 | 55 579 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 434 | 8095 | 16 261 | 17 256 | 34 052 | 36 406 | 24 609 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 434 | 8095 | 16 261 | 17 256 | 34 052 | 36 406 | 24 609 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1630 | -5961 | -154 | 5751 | 6255 | -7975 | 29 484 |
| Pašu kapitāls kopā | 370 | -5591 | -2545 | 3206 | 9461 | 1486 | 30 970 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 3445 | 10 516 | 34 311 | 43 323 | 72 075 | 71 459 | 102 116 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1113 | -4384 | -154 | 5751 | 6255 | -7975 | 29 484 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1113 | -4384 | -154 | 5751 | 6255 | -7975 | 29 484 |
| Pārskata gada peļņa | -1630 | -5961 | -154 | 5751 | 6255 | -7975 | 29 484 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kombucha Factory"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kombucha Factory" (reģ. nr. 40203195670) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Astras iela 15A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 102 116 €, par 42,9% vairāk nekā gadu iepriekš (71 459 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 75,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 29 484 € (28,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 116 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 55 579 € un pašu kapitāls 30 970 € (55,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80,8%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.