SIA "Valmiera FC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 203 | 3989 | 570 | 18 618 | 60 999 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 526 000 | 1 833 131 | 1 700 075 | 1 627 026 | 12 304 |
| Aktīvi kopā | 543 203 | 1 837 120 | 1 700 645 | 1 645 644 | 73 303 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 27 786 | 8317 | 25 369 | 598 518 | 769 514 |
| Ilgtermiņa saistības | 613 315 | 2 063 353 | 2 063 353 | 2 003 353 | 1 068 353 |
| Saistības kopā | 641 101 | 2 071 670 | 2 088 722 | 2 601 871 | 1 837 867 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -100 698 | -136 652 | -148 527 | -568 150 | -808 337 |
| Pašu kapitāls kopā | -97 898 | -234 550 | -388 077 | -956 227 | -1 764 564 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 692 591 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -100 644 | -136 058 | -147 981 | -564 195 | -775 139 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -100 698 | -136 652 | -148 527 | -568 150 | -806 763 |
| Pārskata gada peļņa | -100 698 | -136 652 | -148 527 | -568 150 | -808 337 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 26 | 50 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Valmiera FC"
Pārskats
SIA "Valmiera FC" (reģ. nr. 40203196888) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Sloku iela 4.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 1 692 591 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 808 337 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2023. gadā darbinieku skaits bija 50 (gadu iepriekš 26). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 852 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%): FCC International DMCC.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 764 564 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.