SIA "BMJ Latvia"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 333 343 | 639 446 | 504 072 | 637 414 | 1 305 820 | 1 371 191 | 1 182 136 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 28 904 | 97 165 | 273 920 | 150 405 | 279 252 | 328 291 | 249 172 |
| Aktīvi kopā | 362 247 | 736 611 | 777 992 | 787 819 | 1 585 072 | 1 699 482 | 1 431 308 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 703 668 | 917 292 | 817 338 | 1 048 118 | 1 223 663 | 1 232 195 | 422 618 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 55 000 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 703 668 | 917 292 | 817 338 | 1 103 118 | 1 223 663 | 1 232 195 | 422 618 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -344 221 | 160 740 | 141 335 | -275 953 | 676 708 | 105 879 | 541 403 |
| Pašu kapitāls kopā | -341 421 | -180 681 | -39 346 | -315 299 | 361 409 | 467 287 | 1 008 690 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 716 940 | 1 780 610 | 2 140 360 | 2 979 528 | 4 508 827 | 4 482 745 | 4 476 093 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -327 777 | 199 903 | 159 453 | -270 110 | 681 521 | 124 165 | 546 218 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -340 815 | 168 573 | 144 959 | -273 960 | 677 671 | 105 879 | 541 415 |
| Pārskata gada peļņa | -344 221 | 160 740 | 141 335 | -275 953 | 676 708 | 105 879 | 541 403 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 75 | 79 | 93 | 144 | 155 | 166 | 137 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "BMJ Latvia"
Pārskats
SIA "BMJ Latvia" (reģ. nr. 40203196892) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tvaika iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 476 093 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 541 403 € (12,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 137 (gadu iepriekš 166). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 672 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 431 308 € un pašu kapitāls 1 008 690 € (70,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AMB Fashion Trading GmbH.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.