Unit 7 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5801 | 2809 | 120 | 81 | 4596 | 6521 | 1947 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5801 | 2809 | 120 | 81 | 4596 | 6521 | 1947 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 9939 | 26 724 | 30 075 | 30 123 | 32 282 | 33 814 | 24 540 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9939 | 26 724 | 30 075 | 30 123 | 32 282 | 33 814 | 24 540 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4146 | -19 777 | -6040 | -86 | 2356 | 393 | 4700 |
| Pašu kapitāls kopā | -4138 | -23 915 | -29 955 | -30 042 | -27 686 | -27 293 | -22 593 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 24 849 | 20 023 | 4009 | 0 | 7525 | 9207 | 22 884 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4146 | -19 777 | -6040 | -36 | 2356 | 393 | 4700 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4146 | -19 777 | -6040 | -36 | 2356 | 393 | 4700 |
| Pārskata gada peļņa | -4146 | -19 777 | -6040 | -86 | 2356 | 393 | 4700 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Unit 7 SIA
Pārskats
Unit 7 SIA (reģ. nr. 40203197563) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecava, Rīgas iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 22 884 €, par 149% vairāk nekā gadu iepriekš (9207 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 4700 € (20,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 884 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-22 593 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.