SIA SINTEC PROPERTIES LVAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 992 | 12 606 | 17 313 | 30 959 | 22 609 | 57 462 | 82 880 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 489 581 | 527 954 | 523 127 | 512 862 | 496 574 | 544 497 | 521 064 |
| Aktīvi kopā | 516 573 | 540 560 | 540 440 | 543 821 | 519 183 | 601 959 | 603 944 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 16 488 | 3080 | 1587 | 1869 | 2501 | 1634 | 1842 |
| Ilgtermiņa saistības | 512 703 | 548 763 | 542 511 | 527 859 | 483 112 | 62 815 | 50 693 |
| Saistības kopā | 529 191 | 551 843 | 544 098 | 529 728 | 485 613 | 64 449 | 52 535 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 418 | 1335 | 7625 | 17 751 | 19 477 | 22 040 | 13 899 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 618 | -11 283 | -3658 | 14 093 | 33 570 | 537 510 | 551 409 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 13 627 | 45 522 | 39 600 | 44 154 | 40 194 | 57 034 | 45 474 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9796 | 10 042 | 13 562 | 19 915 | 19 816 | 23 088 | 16 569 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 418 | 1342 | 7675 | 17 801 | 19 527 | 22 090 | 13 949 |
| Pārskata gada peļņa | -15 418 | 1335 | 7625 | 17 751 | 19 477 | 22 040 | 13 899 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA SINTEC PROPERTIES LV
Pārskats
SIA SINTEC PROPERTIES LV (reģ. nr. 40203198126) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 68.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 474 €, par 20,3% mazāk nekā gadu iepriekš (57 034 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 13 899 € (30,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 603 944 € un pašu kapitāls 551 409 € (91,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,4%): SINTEC HOLDING LIMITED.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.