SIA PulverkrāsaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 162 | 63 | 258 | 2737 | 5895 | 25 641 | 13 393 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 498 | 10 289 | 7079 |
| Aktīvi kopā | 162 | 63 | 258 | 2737 | 19 393 | 35 930 | 20 472 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 4848 | 4223 | 1744 | 220 | 19 346 | 21 607 | 7467 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4848 | 4223 | 1744 | 220 | 19 346 | 21 607 | 7467 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4696 | 526 | 2674 | 1213 | -2469 | 14 276 | -1318 |
| Pašu kapitāls kopā | -4686 | -4160 | -1486 | 2517 | 47 | 14 323 | 13 005 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 27 268 | 39 996 | 23 236 | 1554 | 26 950 | 61 038 | 49 956 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4696 | 526 | 2674 | 1263 | -2469 | 14 276 | -1318 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4696 | 526 | 2674 | 1263 | -2469 | 14 276 | -1318 |
| Pārskata gada peļņa | -4696 | 526 | 2674 | 1213 | -2469 | 14 276 | -1318 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Sajos & Portress" — 2 kopīgas personas
- SIA S&P Serviss — 2 kopīgas personas
- JG54
- SIA R13
Kopsavilkums: SIA Pulverkrāsa
Pārskats
SIA Pulverkrāsa (reģ. nr. 40203199704) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rātsupītes iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 956 €, par 18,2% mazāk nekā gadu iepriekš (61 038 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1318 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 978 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 472 € un pašu kapitāls 13 005 € (63,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.