SIA "ANNETI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 781 | 11 964 | 15 266 | 3489 | 1937 | 7263 | 14 379 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1438 | 863 | 288 | 1498 | 2506 | 10 720 | 13 011 |
| Aktīvi kopā | 17 219 | 12 827 | 15 554 | 4987 | 4443 | 17 983 | 27 390 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 7756 | 8048 | 8079 | 5615 | 8551 | 12 384 | 17 189 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 800 | 25 170 | 31 230 | 37 117 | 43 167 | 47 717 | 22 597 |
| Saistības kopā | 25 556 | 33 218 | 39 309 | 42 732 | 51 718 | 60 101 | 39 786 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 137 | -12 054 | -3364 | -13 989 | -9530 | 5157 | 29 721 |
| Pašu kapitāls kopā | -8337 | -20 391 | -23 755 | -37 745 | -47 275 | -42 118 | -12 396 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 28 276 | 38 035 | 32 166 | 41 474 | 50 289 | 51 461 | 73 931 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 137 | -11 955 | -3316 | -13 966 | -9437 | 5281 | 29 727 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 137 | -11 955 | -3316 | -13 966 | -9437 | 5281 | 29 727 |
| Pārskata gada peļņa | -11 137 | -12 054 | -3364 | -13 989 | -9530 | 5157 | 29 721 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ANNETI"
Pārskats
SIA "ANNETI" (reģ. nr. 40203200416) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Loka iela 4 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 73 931 €, par 43,7% vairāk nekā gadu iepriekš (51 461 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 29 721 € (40,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 966 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 396 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.