"Cepuru muzejs" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 | 187 | 400 | 12 630 | 130 | 494 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 68 | 187 | 400 | 12 630 | 130 | 494 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 411 | 0 | 643 | 1231 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 8906 | 24 857 | 34 857 | 70 393 | 46 894 | 73 111 |
| Saistības kopā | 9317 | 24 857 | 35 500 | 71 624 | 46 894 | 73 111 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 049 | -15 421 | -10 430 | -23 894 | 12 230 | -25 853 |
| Pašu kapitāls kopā | -9249 | -24 670 | -35 100 | -58 994 | -46 764 | -72 617 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 8845 | 3789 | 762 | 2147 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 722 | -15 421 | -10 328 | -23 894 | 12 230 | -25 853 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 722 | -15 421 | -10 328 | -23 894 | 12 230 | -25 853 |
| Pārskata gada peļņa | -12 049 | -15 421 | -10 430 | -23 894 | 12 230 | -25 853 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Cepuru muzejs" SIA
Pārskats
"Cepuru muzejs" SIA (reģ. nr. 40203202760) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 7 - 12.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 25 853 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-72 617 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.