SIA "R&E International"Aktīvs

40203211392Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2019

Finanšu rādītāji

0 €
Apgrozījums 2025
02019202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.2019202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā14 99014 99015 00015 02015 04015 06015 060
Pamatlīdzekļi kopā0000000
Aktīvi kopā14 99014 99015 00015 02015 04015 06015 060
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības050110180250320370
Ilgtermiņa saistības0000000
Saistības kopā050110180250320370
Pamatkapitāls———————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————
Pārskata gada peļņa-10-50-50-50-50-50-50
Pašu kapitāls kopā14 99014 94014 89014 84014 79014 74014 690
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0000000
Saimnieciskās darbības peļņa-10000000
Peļņa pirms nodokļiem-10000000
Pārskata gada peļņa-10-50-50-50-50-50-50
Darbaspēka izmaksas———————
Nolietojums———————
Citi rādītāji
Darbinieki1111111
Aprēķinātā dividende0000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

45%45%10%0,17%SIA "R&E Internationa…Caliendo GiovanniSacco MarcoSabiedrība ar ierobež…6Holcmane Linda
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "R&E International"

Pārskats

SIA "R&E International" (reģ. nr. 40203211392) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Antonijas iela 14.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 060 € un pašu kapitāls 14 690 € (97,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.