SIA "LEGIONS 13"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 942 | 70 024 | 65 246 | 67 497 | 126 238 | 825 569 | 577 900 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 116 186 | 272 801 | 601 792 | 651 144 | 900 499 | 2 829 496 | 3 361 089 |
| Aktīvi kopā | 138 128 | 342 825 | 667 038 | 718 641 | 1 026 737 | 3 655 065 | 3 938 989 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 79 658 | 218 461 | 612 985 | 838 428 | 1 504 266 | 108 608 | 246 752 |
| Ilgtermiņa saistības | 70 000 | 297 083 | 479 000 | 479 000 | 87 400 | 4 134 123 | 4 236 602 |
| Saistības kopā | 149 658 | 515 544 | 1 091 985 | 1 317 428 | 1 591 666 | 4 242 731 | 4 483 354 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 330 | -162 422 | -252 228 | -173 840 | -129 132 | -22 737 | 43 301 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 530 | -172 719 | -424 947 | -598 787 | -564 929 | -587 666 | -544 365 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 75 196 | 164 254 | 521 740 | 784 454 | 993 150 | 1 492 940 | 1 456 357 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 295 | -162 316 | -252 786 | -174 850 | -129 132 | -31 487 | 33 004 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 295 | -162 298 | -252 088 | -173 819 | -129 132 | -22 737 | 45 711 |
| Pārskata gada peļņa | -14 330 | -162 422 | -252 228 | -173 840 | -129 132 | -22 737 | 43 301 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 6 | 16 | 17 | 22 | 22 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GTL 1" — 2 kopīgas personas
- SIA "Katoļu 41" — 2 kopīgas personas
- SIA "Lielā 13" — 2 kopīgas personas
- SIA "SP17" — 2 kopīgas personas
- SIA T&L INVESTMENT — 2 kopīgas personas
- SIA "ML Investīcijas"
- SIA "Marijas apartamenti"
- SIA UNIVERSITĀTES KVARTĀLS
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bērzi Bio"
Kopsavilkums: SIA "LEGIONS 13"
Pārskats
SIA "LEGIONS 13" (reģ. nr. 40203213798) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Silarāju iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 456 357 €, par 2,5% mazāk nekā gadu iepriekš (1 492 940 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 63,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 43 301 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 320 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA T&L INVESTMENT.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-544 365 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.