SIA Horeca SolutionsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5382 | 73 874 | 129 267 | 85 739 | 131 308 | 164 270 | 93 285 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 3267 | 20 318 | 17 434 | 14 549 | 26 970 | 27 825 |
| Aktīvi kopā | 5382 | 77 141 | 149 585 | 103 173 | 145 857 | 191 240 | 121 110 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 545 | 12 462 | 59 225 | 57 326 | 58 305 | 85 941 | 59 901 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 800 | 71 067 | 71 067 | 74 067 | 76 067 | 76 067 | 0 |
| Saistības kopā | 16 345 | 83 529 | 130 292 | 131 393 | 134 372 | 162 008 | 59 901 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 763 | 4575 | 25 682 | -47 513 | 23 878 | 12 719 | 30 050 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 963 | -6388 | 19 293 | -28 220 | -4342 | 8377 | 38 427 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 780 | 80 404 | 377 247 | 398 361 | 500 805 | 824 304 | 571 499 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 718 | 4584 | 25 695 | -47 513 | 23 925 | 13 499 | 30 360 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 718 | 4584 | 25 695 | -47 513 | 23 878 | 12 719 | 30 050 |
| Pārskata gada peļņa | -13 763 | 4575 | 25 682 | -47 513 | 23 878 | 12 719 | 30 050 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 5 | 14 | 12 | 10 | 12 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Horeca Solutions
Pārskats
SIA Horeca Solutions (reģ. nr. 40203213961) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rāmuļu iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 571 499 €, par 30,7% mazāk nekā gadu iepriekš (824 304 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 200% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 050 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 954 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 121 110 € un pašu kapitāls 38 427 € (31,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Baltic Waste & Energy Group".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.