Topply SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2500 | 2150 | 2050 | 7721 | 4772 | 93 014 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 2951 | 2421 | 1859 |
| Aktīvi kopā | 2500 | 2150 | 2050 | 10 672 | 7193 | 94 873 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 350 | 50 | 0 | 13 409 | 8227 | 152 052 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 350 | 50 | 0 | 13 409 | 8227 | 152 052 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -350 | -50 | -50 | -2287 | -1097 | -56 145 |
| Pašu kapitāls kopā | 2150 | 2100 | 2050 | -2737 | -1034 | -57 179 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 21 874 | 48 819 | 37 482 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -350 | -50 | -50 | -2412 | -1097 | -56 145 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -350 | -50 | -50 | -2287 | -1097 | -56 145 |
| Pārskata gada peļņa | -350 | -50 | -50 | -2287 | -1097 | -56 145 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- BalticPly SIA — 2 kopīgas personas
- SIA EverXia International — 2 kopīgas personas
- SIA LV Wood
Kopsavilkums: Topply SIA
Pārskats
Topply SIA (reģ. nr. 40203214416) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Klijānu iela 18.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 37 482 €, par 23,2% mazāk nekā gadu iepriekš (48 819 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 56 145 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (6). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 482 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (50%): SIA "IBIZA".
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-57 179 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.