Purelead SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2799 | 2750 | 2558 | 2380 | 1609 | 1003 | 220 871 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 863 |
| Aktīvi kopā | 2799 | 2750 | 2558 | 2380 | 1609 | 1003 | 232 734 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 219 964 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 50 | 102 | 50 | 50 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 50 | 102 | 50 | 50 | 219 964 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -99 | -192 | -230 | -719 | -606 | 11 817 |
| Pašu kapitāls kopā | 2799 | 2700 | 2508 | 2278 | 1559 | 953 | 12 770 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 301 696 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 | -49 | -138 | -172 | -669 | -556 | 11 817 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 | -49 | -142 | -180 | -669 | -556 | 11 817 |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -99 | -192 | -230 | -719 | -606 | 11 817 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Purelead SIA
Pārskats
Purelead SIA (reģ. nr. 40203225797) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Mežaparka prospekts 1 - 101.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 301 696 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 11 817 € (3,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 301 696 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 232 734 € un pašu kapitāls 12 770 € (5,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.