GAMBATTE, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 107 | 2 | 2 | 126 051 | 242 995 | 129 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1689 | 2766 | 1876 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1796 | 2768 | 1878 | 126 051 | 242 995 | 129 645 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 3835 | 6894 | 8360 | 173 687 | 345 438 | 612 079 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3835 | 6894 | 8360 | 173 687 | 345 438 | 612 079 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2041 | -2087 | -2356 | -41 154 | -54 807 | -141 643 |
| Pašu kapitāls kopā | -2039 | -4126 | -6482 | -47 636 | -102 443 | -482 434 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 9914 | 12 593 | 137 | 420 263 | 1 487 578 | 646 632 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2041 | -2087 | -2306 | -41 038 | -54 880 | -141 311 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2041 | -2087 | -2306 | -41 104 | -54 807 | -141 643 |
| Pārskata gada peļņa | -2041 | -2087 | -2356 | -41 154 | -54 807 | -141 643 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 12 | 24 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: GAMBATTE, SIA
Pārskats
GAMBATTE, SIA (reģ. nr. 40203226487) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Vasaras iela 45A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 646 632 €, par 56,5% mazāk nekā gadu iepriekš (1 487 578 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 131% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 141 643 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (6). 2024. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 033 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-482 434 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.