Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Logistics"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 929 195 € (17% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 782 004 | 1 281 177 | 332 492 | 1 204 373 | 1 743 323 | 1 932 511 | 1 543 134 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 16 032 686 | 16 442 324 | 16 243 926 | 15 568 658 | 15 533 646 | 15 601 539 |
| Aktīvi kopā | 16 782 004 | 17 313 863 | 16 774 816 | 17 448 299 | 17 311 981 | 17 466 157 | 17 144 673 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 35 639 | 844 584 | 215 855 | 699 650 | 306 002 | 254 099 | 266 830 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 600 000 | 12 600 000 | 11 834 446 | 11 839 526 | 12 086 519 | 11 740 827 | 11 548 794 |
| Saistības kopā | 12 635 639 | 13 444 584 | 12 050 301 | 12 539 176 | 12 392 521 | 11 994 926 | 11 815 624 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -107 635 | -277 086 | 855 236 | 184 608 | 10 337 | 551 771 | 787 013 |
| Pašu kapitāls kopā | 4 146 365 | 3 869 279 | 4 724 515 | 4 909 123 | 4 919 460 | 5 471 231 | 5 329 049 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 151 318 | 1 748 451 | 1 904 999 | 2 258 694 | 2 333 086 | 2 440 412 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -99 215 | 8928 | 1 335 367 | 636 513 | 509 851 | 1 249 436 | 1 697 535 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -105 953 | -277 086 | 855 236 | 184 608 | 10 337 | 561 776 | 1 019 312 |
| Pārskata gada peļņa | -107 635 | -277 086 | 855 236 | 184 608 | 10 337 | 551 771 | 787 013 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 929 195 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "AURAS CENTRS" — 2 kopīgas personas
- SIA "EfTEN JŪRKALNE" — 2 kopīgas personas
- SIA "EfTEN Logistics Berģi" — 2 kopīgas personas
- SIA "EfTEN Piepilsētas" — 2 kopīgas personas
- SIA "EfTEN Riga Airport" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN ABC" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Capital" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Dunte" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Jelgava" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Plaza" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Tērbata" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "BINDERHOFF"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Logistics"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EfTEN Logistics" (reģ. nr. 40203226909) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 76.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 440 412 €, par 4,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 333 086 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 787 013 € (32,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2 440 412 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 144 673 € un pašu kapitāls 5 329 049 € (31,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.