SK4, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 57 702 | 649 180 | 70 004 | 87 517 | 37 858 | 911 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 575 000 | 0 | 1 365 190 | 1 304 916 | 1 221 693 | 1 109 101 |
| Aktīvi kopā | 632 702 | 649 180 | 1 435 194 | 1 392 433 | 1 259 551 | 1 110 012 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 16 481 | 35 169 | 77 566 | 75 512 | 72 617 | 16 345 |
| Ilgtermiņa saistības | 599 000 | 484 192 | 1 287 048 | 1 329 732 | 1 285 396 | 1 259 480 |
| Saistības kopā | 615 481 | 519 361 | 1 364 614 | 1 405 244 | 1 358 013 | 1 275 825 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 421 | 112 598 | -59 239 | -83 391 | -85 651 | -67 351 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 221 | 129 819 | 70 580 | -12 811 | -98 462 | -165 813 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 21 735 | 801 700 | 0 | 1083 | 1251 | 26 148 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 426 | 112 621 | -21 996 | -100 945 | -85 651 | -67 351 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 421 | 112 598 | -59 239 | -83 391 | -85 651 | -67 351 |
| Pārskata gada peļņa | 14 421 | 112 598 | -59 239 | -83 391 | -85 651 | -67 351 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- JM13, SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "Spilves Logistics Park" — 2 kopīgas personas
- Z33, SIA — 2 kopīgas personas
- Biedrība "AquaRiders"
- Biedrība "DRAVNIEKI 1"
- JLP5, SIA
- SIA "BLP"
- SIA "ELION"
- SIA "GLS Logistics"
- SIA "RK Betons"
- SIA "Rigensis invest plus"
- SIA "Rigensis invest"
Kopsavilkums: SK4, SIA
Pārskats
SK4, SIA (reģ. nr. 40203227868) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lubānas iela 78.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 148 €, par 1990% vairāk nekā gadu iepriekš (1251 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 67 351 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 074 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%): SIA "Rigensis".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-165 813 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.