SIA "MT solution"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 62 401 | 82 934 | 120 524 | 196 650 | 200 233 | 191 768 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 46 | 41 | 36 |
| Aktīvi kopā | 62 401 | 82 934 | 120 524 | 196 696 | 200 274 | 191 804 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 23 154 | 30 615 | 41 025 | 134 469 | 132 996 | 148 972 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 154 | 30 615 | 41 025 | 134 469 | 132 996 | 148 972 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 247 | 13 072 | 27 180 | -17 272 | 5051 | -24 447 |
| Pašu kapitāls kopā | 39 247 | 52 319 | 79 499 | 62 227 | 67 278 | 42 832 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 236 652 | 679 800 | 1 091 109 | 1 086 175 | 1 428 621 | 1 946 975 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 247 | 13 072 | 27 180 | -17 272 | 5051 | -23 759 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 247 | 13 072 | 27 180 | -17 272 | 5051 | -24 243 |
| Pārskata gada peļņa | 10 247 | 13 072 | 27 180 | -17 272 | 5051 | -24 447 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 6 | 10 | 19 | 21 | 17 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MT solution"
Pārskats
SIA "MT solution" (reģ. nr. 40203232322) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rītausmas iela 2B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 946 975 €, par 36,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 428 621 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 52,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 447 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 499 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 191 804 € un pašu kapitāls 42 832 € (22,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.