SIA "REMBATES 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 668 | 45 666 | 57 435 | 141 535 | 266 743 | 190 569 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3397 | 7648 | 6722 | 4538 | 5299 | 3885 |
| Aktīvi kopā | 15 065 | 53 314 | 64 157 | 146 073 | 272 042 | 194 454 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 8156 | 50 364 | 79 074 | 274 502 | 317 762 | 101 797 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8156 | 50 364 | 79 074 | 274 502 | 317 762 | 101 797 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3091 | -3959 | -18 130 | -113 512 | 82 709 | 138 377 |
| Pašu kapitāls kopā | 6909 | 2950 | -14 917 | -128 429 | -45 720 | 92 657 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 65 069 | 116 922 | 138 437 | 275 604 | 258 792 | 260 277 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3091 | -4054 | -18 306 | 78 990 | 81 598 | 138 357 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3091 | -3959 | -18 130 | -113 512 | 82 709 | 138 377 |
| Pārskata gada peļņa | -3091 | -3959 | -18 130 | -113 512 | 82 709 | 138 377 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 4 | 7 | 11 | 9 | 8 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "REMBATES 4"
Pārskats
SIA "REMBATES 4" (reģ. nr. 40203237067) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Mežaparka prospekts 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 260 277 €, par 0,6% vairāk nekā gadu iepriekš (258 792 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 32,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 138 377 € (53,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 920 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 194 454 € un pašu kapitāls 92 657 € (47,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzintarkrasta priedes".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.