SIA "Pludmales tehnoloģijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 717 | 37 839 | 53 548 | 76 599 | 67 561 | 40 501 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1346 | 22 970 | 17 261 | 11 538 | 6644 | 2199 |
| Aktīvi kopā | 16 063 | 60 809 | 70 809 | 88 137 | 74 205 | 42 700 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 26 683 | 31 966 | 28 974 | 43 078 | 66 994 | 52 497 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 59 000 | 68 050 | 68 050 | 68 050 | 68 050 |
| Saistības kopā | 26 683 | 90 966 | 97 024 | 111 128 | 135 044 | 120 547 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 621 | -22 336 | 3942 | 3224 | -37 848 | -17 008 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 620 | -30 157 | -26 215 | -22 991 | -60 839 | -77 847 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 57 532 | 44 085 | 37 726 | 49 945 | 2713 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 621 | -22 332 | 3970 | 3225 | -37 837 | -16 990 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 621 | -22 336 | 3942 | 3224 | -37 848 | -17 008 |
| Pārskata gada peļņa | -10 621 | -22 336 | 3942 | 3224 | -37 848 | -17 008 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Pludmales tehnoloģijas"
Pārskats
SIA "Pludmales tehnoloģijas" (reģ. nr. 40203243595) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 3 - 1A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2713 €, par 94,6% mazāk nekā gadu iepriekš (49 945 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 008 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1357 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-77 847 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.