12eat Latvija SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 41 114 | 59 281 | 101 011 | 106 086 | 121 611 | 195 749 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 622 | 40 792 | 28 117 | 45 230 | 85 807 | 118 948 |
| Aktīvi kopā | 59 736 | 100 073 | 129 128 | 151 316 | 207 418 | 314 697 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 45 659 | 129 281 | 185 403 | 196 661 | 166 528 | 183 479 |
| Ilgtermiņa saistības | 20 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 65 659 | 129 281 | 185 403 | 196 661 | 166 528 | 183 479 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -55 923 | -23 285 | -27 066 | 10 930 | 86 235 | 90 329 |
| Pašu kapitāls kopā | -5923 | -29 208 | -56 275 | -45 345 | 40 890 | 131 218 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 63 543 | 480 658 | 965 852 | 1 540 928 | 1 911 618 | 2 223 022 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -55 602 | -22 085 | -25 241 | 19 215 | 89 694 | 90 329 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -55 908 | -23 285 | -27 066 | 17 265 | 88 404 | 90 329 |
| Pārskata gada peļņa | -55 923 | -23 285 | -27 066 | 10 930 | 86 235 | 90 329 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 2 | 6 | 11 | 16 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: 12eat Latvija SIA
Pārskats
12eat Latvija SIA (reģ. nr. 40203244444) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Spilves iela 22 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 223 022 €, par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 911 618 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 104% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 90 329 € (4,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 123 501 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 314 697 € un pašu kapitāls 131 218 € (41,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir UAB "Šviežia stotele".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.