Zinvest, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2979 | 2936 | 7580 | 43 155 | 39 098 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 485 344 | 553 347 |
| Aktīvi kopā | 2979 | 2936 | 7580 | 528 499 | 592 445 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 60 | 5824 | 9955 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 420 000 | 580 830 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 60 | 425 824 | 590 785 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 | -93 | 4634 | -21 845 | -101 015 |
| Pašu kapitāls kopā | 2979 | 2886 | 7520 | 102 675 | 1660 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 5000 | 2044 | 4200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -21 | -43 | 4684 | -21 795 | -40 295 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 | -43 | 4684 | -21 795 | -98 829 |
| Pārskata gada peļņa | -21 | -93 | 4634 | -21 845 | -101 015 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Zinvest, SIA
Pārskats
Zinvest, SIA (reģ. nr. 40203244571) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, "Piekalnes".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 4200 €, par 105% vairāk nekā gadu iepriekš (2044 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 101 015 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4200 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 592 445 € un pašu kapitāls 1660 € (0,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.