SIA "L69"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 043 | 26 905 | 102 980 | 182 533 | 239 817 | 314 973 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 651 000 | 2 641 676 | 2 625 201 | 2 610 786 | 3 996 459 | 3 839 331 |
| Aktīvi kopā | 2 677 043 | 2 668 581 | 2 728 181 | 2 793 319 | 4 236 276 | 4 154 304 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 33 623 | 2415 | 6398 | 6375 | 6611 | 4063 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 586 800 | 18 460 | 10 000 | 10 000 | 1 400 147 | 1 256 339 |
| Saistības kopā | 2 620 423 | 20 875 | 16 398 | 16 375 | 1 406 758 | 1 260 402 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 53 820 | 64 286 | 64 077 | 65 161 | 52 574 | 64 384 |
| Pašu kapitāls kopā | 56 620 | 2 647 706 | 2 711 783 | 2 776 944 | 2 829 518 | 2 893 902 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 96 242 | 55 909 | 107 880 | 107 880 | 107 880 | 107 880 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 93 510 | 75 423 | 64 321 | 65 291 | 52 559 | 66 597 |
| EBITDA | 93 510 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 53 820 | 64 286 | 64 077 | 65 161 | 52 574 | 64 384 |
| Pārskata gada peļņa | 53 820 | 64 286 | 64 077 | 65 161 | 52 574 | 64 384 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Voleri Termināls" — 2 kopīgas personas
- AS LLK Holdings
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Iecavas Sila 14"
- SA Holding SIA
- SIA "Hidrobūvserviss"
- SIA Hidrobūvniecība
- SIA Ražošanas komercfirma "M2"
- SIA SM Investments
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BK līnija"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gantz 21"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gantz 7"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LK Hub"
Kopsavilkums: SIA "L69"
Pārskats
SIA "L69" (reģ. nr. 40203248164) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Daugavgrīvas šoseja 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 107 880 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 64 384 € (59,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (6). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 107 880 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 154 304 € un pašu kapitāls 2 893 902 € (69,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Voleri Termināls".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.