SIA "VH Invest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2670 | 1476 | 3153 | 3018 | 14 545 | 28 547 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 179 755 | 205 969 | 259 689 | 255 559 |
| Aktīvi kopā | 2670 | 1476 | 182 908 | 208 987 | 274 234 | 284 106 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 50 | 619 | 181 709 | 204 724 | 216 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 281 726 | 302 541 |
| Saistības kopā | 50 | 619 | 181 709 | 204 724 | 281 942 | 302 541 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -180 | -1763 | 342 | 3064 | -11 971 | -10 727 |
| Pašu kapitāls kopā | 2620 | 857 | 1199 | 4263 | -7708 | -18 435 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 2700 | 18 064 | 17 432 | 18 064 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -155 | -1763 | 421 | 3090 | 9171 | 10 073 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -155 | -1763 | 342 | 3064 | -11 971 | -10 727 |
| Pārskata gada peļņa | -180 | -1763 | 342 | 3064 | -11 971 | -10 727 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VH Invest"
Pārskats
SIA "VH Invest" (reģ. nr. 40203248836) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Salgales pag., "Akači".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 064 €, par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš (17 432 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 727 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9032 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): SIA "LZ Invest".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-18 435 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.