SIA RP U26Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9935 | 17 548 | 81 324 | 83 802 | 325 331 | 320 023 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 717 | 4408 | 3129 | 11 394 | 13 542 | 17 130 |
| Aktīvi kopā | 10 652 | 21 956 | 84 453 | 95 196 | 338 873 | 337 153 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 3300 | 18 557 | 83 461 | 117 499 | 112 813 | 436 073 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Saistības kopā | 18 300 | 48 557 | 113 461 | 147 499 | 142 813 | 466 073 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 448 | -18 953 | -2407 | -23 295 | 248 363 | -324 980 |
| Pašu kapitāls kopā | -7648 | -26 601 | -29 008 | -52 303 | 196 060 | -128 920 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 24 023 | 117 256 | 624 978 | 1 223 674 | 2 258 985 | 3 186 475 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 446 | -18 139 | 4544 | -12 036 | 265 551 | -301 245 |
| EBITDA | -10 446 | -18 139 | 4544 | -12 036 | 265 551 | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 448 | -18 953 | -2407 | -23 295 | 248 363 | -324 980 |
| Pārskata gada peļņa | -10 448 | -18 953 | -2407 | -23 295 | 248 363 | -324 980 |
| Darbaspēka izmaksas | 5002 | 17 319 | 77 810 | 201 701 | 307 216 | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 9 | 12 | 24 | 32 | 40 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA RP U26
Pārskats
SIA RP U26 (reģ. nr. 40203249210) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ulbrokas iela 26A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 186 475 €, par 41,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 258 985 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 166% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 324 980 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 40 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 662 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-128 920 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.