SIA "2X9"Aktīvs

40203253254Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

38 967 €+1,7%
Apgrozījums 2025
+45,4%
Vidējais pieaugums gadā 2021–2025
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.20212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
20212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā401417 59212 532909011 514
Pamatlīdzekļi kopā00000
Aktīvi kopā401417 59212 532909011 514
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības759355010 290901416 848
Ilgtermiņa saistības00200052505550
Saistības kopā759355012 29014 26422 398
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa45510 837-13 800-5416-5710
Pašu kapitāls kopā325514 042242-5174-10 884
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums872062 28551 69938 31938 967
Saimnieciskās darbības peļņa45510 848-13 763-5416-5710
Peļņa pirms nodokļiem45510 837-13 800-5416-5710
Pārskata gada peļņa45510 837-13 800-5416-5710
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki12222
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

35%35%30%SIA "2X9"5Koluskina Alla5Sproģis Aleksandrs4Bagdonas Romanas
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "2X9"

Pārskats

SIA "2X9" (reģ. nr. 40203253254) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šarlotes iela 18A - 3.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 38 967 €, par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš (38 319 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5710 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 484 €.

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (35%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-10 884 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.