SIA "Jura Brūkļa ārsta prakse"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 57 001 € (85% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 029 | 32 590 | 29 582 | 50 376 | 29 582 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 592 | 24 189 | 15 931 | 23 644 | 22 292 |
| Aktīvi kopā | 43 621 | 56 779 | 45 513 | 74 020 | 51 874 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 4614 | 11 567 | 12 757 | 6571 | 7494 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 635 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4614 | 12 202 | 12 757 | 6571 | 7494 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 39 006 | 18 570 | 15 179 | 57 193 | 33 932 |
| Pašu kapitāls kopā | 39 007 | 44 577 | 32 756 | 67 449 | 44 380 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 108 048 | 111 380 | 139 036 | 162 055 | 165 486 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 39 239 | 22 130 | 22 182 | 62 925 | 48 250 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 239 | 21 884 | 21 992 | 62 918 | 48 250 |
| Pārskata gada peļņa | 39 006 | 18 570 | 15 179 | 57 193 | 33 932 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 13 000 | 27 000 | 22 500 | 57 001 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "RM diagnostika" — 8%
Kopsavilkums: SIA "Jura Brūkļa ārsta prakse"
Pārskats
SIA "Jura Brūkļa ārsta prakse" (reģ. nr. 40203256744) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mērsraga iela 9 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 165 486 €, par 2,1% vairāk nekā gadu iepriekš (162 055 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 33 932 € (20,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (5). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 743 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 51 874 € un pašu kapitāls 44 380 € (85,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.