Tenter Latvija SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6486 | 386 527 | 320 665 | 396 383 | 328 916 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9967 | 71 785 | 53 403 | 27 594 | 58 324 |
| Aktīvi kopā | 16 453 | 458 312 | 374 068 | 423 977 | 387 240 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 13 029 | 353 240 | 386 117 | 353 788 | 331 547 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 64 585 | 37 881 |
| Saistības kopā | 13 029 | 353 240 | 386 117 | 418 373 | 369 428 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 624 | 101 648 | -117 121 | 18 054 | 12 208 |
| Pašu kapitāls kopā | 3424 | 105 072 | -12 049 | 5604 | 17 812 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 8023 | 885 299 | 1 108 262 | 1 210 571 | 1 566 333 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 674 | 101 648 | -117 121 | 18 054 | 12 611 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 674 | 101 648 | -117 121 | 18 054 | 12 208 |
| Pārskata gada peļņa | 624 | 101 648 | -117 121 | 18 054 | 12 208 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 0 | 8 | 18 | 21 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Tenter Latvija SIA
Pārskats
Tenter Latvija SIA (reģ. nr. 40203257311) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Raunas pag., Rauna, Smiltenes iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 566 333 €, par 29,4% vairāk nekā gadu iepriekš (1 210 571 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 274% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 12 208 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 25 (gadu iepriekš 21). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 653 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 387 240 € un pašu kapitāls 17 812 € (4,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%): M8M Holding OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.