MYCABIN SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 302 309 | 248 172 | 745 560 | 577 151 | 1 245 439 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 21 514 | 29 065 | 111 041 | 146 690 | 419 835 |
| Aktīvi kopā | 323 823 | 277 237 | 856 601 | 723 841 | 1 665 274 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 330 113 | 498 271 | 483 231 | 621 437 | 1 092 035 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 71 359 | 305 838 | 4911 | 400 947 |
| Saistības kopā | 330 113 | 569 630 | 789 069 | 626 348 | 1 492 982 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9090 | -286 103 | -417 699 | -334 423 | 74 799 |
| Pašu kapitāls kopā | -6290 | -292 393 | 67 532 | 97 493 | 172 292 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 227 632 | 738 175 | 2 016 122 | 2 850 257 | 5 044 915 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9240 | -272 021 | -387 280 | -304 484 | 87 875 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9090 | -285 645 | -417 099 | -334 366 | 74 892 |
| Pārskata gada peļņa | -9090 | -286 103 | -417 699 | -334 423 | 74 799 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 6 | 8 | 26 | 32 | 50 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- MYCABIN SIA — 0,42%
Kopsavilkums: MYCABIN SIA
Pārskats
MYCABIN SIA (reģ. nr. 40203261251) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Viskaļu iela 74.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 044 915 €, par 77,0% vairāk nekā gadu iepriekš (2 850 257 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 117% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 74 799 € (1,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 50 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 898 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 665 274 € un pašu kapitāls 172 292 € (10,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (91%): KS Merito Growth Capital FUND I AIF. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.